Projekty

Wykonujemy projekty technologiczne i techniczne, adaptacje i modernizacje centralnych i lokalnych sterylizatorni, punktów sterylizacji, stacji przygotowania łóżek oraz projekty zabudowy i montażu oferowanych urządzeń, od doradztwa, koncepcji i projektów wstępnych, poprzez projekty technologiczne, techniczne i wykonawcze.

Co robimy

 • Wieloletnie doświadczenie

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, dlatego nasze projekty są funkcjonalne, dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań oraz możliwości finansowych inwestora.

 • Funkcjonalne projekty dla szpitala

  Projekty zawierają m.in. funkcjonalny układ pomieszczeń z uwzględnieniem obowiązujących wymagań i przepisów, dobór oraz lokalizację odpowiedniego wyposażenia technologicznego wraz z charakterystyką techniczną urządzeń, wytyczne dla branż oraz bilans mediów i kosztorys inwestycji.

 • Projekty 3D

  Wykonujemy kompleksowe projekty i/lub wizualizacje pomieszczeń w 3D. Dzięki zastosowaniu techniki 3D już na etapie projektu możemy odbyć wirtualny spacer po naszej przyszłej Sterylizatorni.

 • Kompleksowe wyposażenie

  Oferujemy pełny zakres wyposażenia niezbędnego do prawidłowej organizacji mycia i dezynfekcji oraz sterylizacji w Twojej placówce.