O nas

Firma AMED Biuro Techniczno-Handlowe została założona w 1990 roku i specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach w dziedzinie sterylizacji i dezynfekcji medycznej. Od 2004 roku firma wprowadziła i stosuje system zarządzania jakością ISO 9001.

 

Zakres naszej działalności obejmuje sprzedaż wyrobów zużywalnych dla sterylizatorni i dostawy różnych urządzeń technologicznych do wyposażania centralnych i lokalnych sterylizatorni, stacji przygotowania łóżek, aptek, laboratoriów oraz uzdatniania wody do celów medycznych.

 

Wiedza i doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 30-letniej działalności są dodatkowym atutem naszej firmy. Firma AMED Biuro Techniczno-Handlowe jest członkiem m. in. Komitetu Technicznego ds. Sterylizacji Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (PKN) oraz Polskiego Stowarzyszenia Sterylizacji Medycznej.

Co robimy

 • Kompleksowe wyposażenie

  Oferujemy pełny zakres wyposażenia niezbędnego do prawidłowej organizacji mycia i dezynfekcji oraz sterylizacji w Twojej placówce.

 • Kompleksowe projekty dla szpitala

  Wykonujemy kompleksowe projekty technologiczne i techniczne centralnych i lokalnych sterylizatorni, punktów sterylizacji, stacji łóżek oraz projekty zabudowy i montażu oferowanych urządzeń, od doradztwa, koncepcji i projektów wstępnych, poprzez projekty technologiczne, techniczne i wykonawcze.

 • Obsługa serwisowa

  Zapewniamy wykwalifikowane usługi posprzedażowe, techniczną obsługę i konserwację w czasie i poza okresem gwarancji. Tworzymy harmonogramy przeglądów oraz umowy serwisowe eliminujące przestój urządzeń. Jesteśmy również w stanie diagnozować urządzenia zdalnie (online).

 • Usługi pogwarancyjne i szkolenia

  Przeprowadzamy profilaktyczne i diagnostyczne kontrole oferowanych wyrobów oraz organizujemy szkolenia dla użytkowników w zakresie ich eksploatacji.

WSPÓŁPRACA

Współpraca z największymi producentami wyrobów medycznych dla szpitali, gabinetów zabiegowych, laboratoriów, pozwoliła nam na zdobycie ogromnego doświadczenia w dziedzinie mycia, dezynfekcji i sterylizacji. Zaufało nam wiele placówek medycznych z całej Polski, uważając naszych producentów i naszą firmę jako czołowych dostawców wyposażenia oraz solidnego partnera w realizacji inwestycji. Jesteśmy dystrybutorem czołowych producentów rozwiązań w dziedzinie mycia, dezynfekcji i sterylizacji

Nasi Partnerzy

Ikonka praca