Myjnie-dezynfektory serii DS 610 G2 o średniej wydajności oferują rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb w zakresie ponownej obróbki narzędzi w placówkach medycznych i Centralnych Sterylizatorniach.

Myjnie-dezynfektory serii DS 610 G2, opracowane z myślą o ograniczeniu zużycia wody i energii, obejmują konfiguracje zapewniające wysoką wydajność oraz skuteczne procesy mycia, w tym innowacyjną opcję mycia Power Pulse. Technologia mycia Power Pulse pozwala, w zależności od rodzaju narzędzi chirurgicznych, wyeliminować lub ograniczyć ręczne mycie wstępne w przypadku narzędzi stosowanych w chirurgii małoinwazyjnej. W rezultacie oszczędności wynikające ze zmniejszonego zużycia wody, środków chemicznych oraz pracy personelu mogą przekroczyć 50% w porównaniu z obecnymi procesami.
 
Seria DS 610 G2 oferuje kompleksowe mycie, dezynfekcję termiczną i suszenie za pomocą wymuszonego gorącego powietrza z filtrem HEPA 14. System mycia z pompą o zmiennej prędkości dostosowuje ciśnienie cyrkulacyjne oraz zużycie wody w zależności od fazy cyklu i rodzaju wsadu.
 
Myjnie-dezynfektory firmy Steelco oferują wszechstronność, bezpieczeństwo, jakość i identyfikowalność procesów przy niskich kosztach operacyjnych na wsad.