Myjnia-dezynfektor serii LC 20 zajmuje najmniejszą powierzchnię spośród wszystkich myjni wózków dostępnych na rynku, a jej wymiary są zmniejszone nawet o 50% w porównaniu ze standardową myjnią.

Myjnia-dezynfektor serii LC 20 firmy Steelco została zaprojektowana dla Centralnych Sterylizatorni, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, przy jednoczesnej optymalizacji wydajności, poddając ponownej obróbce do 32 pojemników sterylizacyjnych na godzinę, co odpowiada wydajności 4 dużych myjni-dezynfektorów.
 
Alternatywnie do dezynfekcji termicznej, serię LC 20 można skonfigurować do dezynfekcji chemicznej wyrobów, które nie są odporne na wysokie temperatury, zapewniając szybkie cykle przy niskim zużyciu środków chemicznych i wody.
 

 
Seria LC 20 to kompaktowa i wielofunkcyjna myjnia-dezynfektor z wydajnym systemem suszenia gorącym powietrzem z filtrem HEPA 14. Dostęp od przodu do wszystkich głównych komponentów umożliwia instalację w ograniczonych przestrzeniach. Urządzenie dostępne jest w wersji przelotowej i nieprzelotowej.
 
Duży dotykowy panel sterowania prezentuje przebieg cyklu, parametry cyklu i błędy w języku polskim, ułatwiając sterowanie urządzeniem, dzięki jasnym i łatwym do odczytania informacjom.
 
Zapoznaj się z nowym katalogiem myjni-dezynfektorów serii LC.